Bab Al Nojoum (Abu Dhabi, UAE)

Bab Al Nojoum (Abu Dhabi, UAE)

Bab Al Nojoum se nachází na klidné pláži v rekreační a zábavní čtvrti Hudayriyat v Abu Dhabi a představuje okouzlující souhru moře, hvězd a pouště. Jedná se o snové prostředí, které přináší nový standard luxusu kempování ve Spojených arabských emirátech. Hosté mají v Bab Al Nojoum příležitost užívat si klid přírody z pohodlí široké škály moderních, ekologicky elegantních a bezvadně navržených chatek v atraktivní lokalitě přímo na pláži.

V projektu byly využity dva typy glampingových stanů Adria. Prvním typem jsou modely Boutique XL, jenž představují špičku mezi mobilními stany. Prostorný stan pro 6 osob má tři ložnice, z nichž jedna se nachází v horním patře. Dále se ve stanu Boutique nachází šatna, prostorná a plně vybavená koupelna, obývací část a moderní modulární kuchyně spojená s jídelnou. Centrální obývací prostor je propojen s terasou s výjimečným výhledem na moře. Některé z jednotek jsou také vybaveny rozšířenými terasami a soukromými bazény.

Dalšími stany, kterých bylo v tomto projektu postaveno celkem 10, byly jedinečné modely Safari M Loft, které vynikají svými architektonickými detaily, jako je prostorný balkon v podkroví. Safari M Loft je prostorný dvoupatrový stan až pro 4 osoby vybavený modulární kuchyní a plně vybavenou koupelnou. V centrální části se nachází také jídelna, která elegantně navazuje na rozšířenou terasu. Ke každé jednotce byl v tomto projektu také přidán soukromý bazén.