Västervik Resort, Švédsko

Västervik Resort, Švédsko

Je známo, že Švédsko a další severské země mají odedávna vztah k přírodě a jsou nejoblíbenějším místem, kam se vydávají dobrodružství chtiví glampeři. Okouzlující letovisko Västervik se nachází uprostřed dechberoucí krajiny nádherného souostroví Småland. Výhled na moře, borovicové lesy a nedotčenou přírodu tu máte přímo na dosah ruky. Västervik Resort je celoročně otevřené letovisko s 5* vybavením a poskytuje veškerou pohodu a soukromí vašeho domova. Je to ideální místo, kde můžete uklidnit svého ducha a najít vnitřní klid.

V projektu bylo využito 6 krásných dvoupokojových mobilních domů XLine 854 B21 přizpůsobených pro osoby se zdravotním postižením. Mobilní domy mají prostornou koupelnu, dvě ložnice a vybavenou kuchyň spolu s útulným obývacím pokojem, kde pohodlná pohovka a pohodová atmosféra vytvářejí dokonalé prostředí pro pohodovou dovolenou. V interiérech převládají pastelové barvy, které ladí s teplým a dřevěným designem exteriéru.

Celkově Adria při úzké spolupráci s klientem zajistila, aby některé prvky mohly dokonale ztělesňovat skandinávský styl a jeho schopnost pracovat s neutrálními barvami a čistými liniemi, které z jednoduchosti vytvářejí krásu. Důležitou součástí resortu je také recepce z úžasné upravené jednotky XLine. Recepce je kompletně pokryta inovativním obkladem, který odráží úžasnou zeleň z okolí vytváří tak mimořádný optický efekt, v němž mobilní dům jako by magicky mizel.